Červenec 2010

Tom Kaulitz z Tokio Hotel to přehnal s viagrou

27. července 2010 v 14:58 | Veronika |  Články
Tom Kaulitz polykal, co neměl (ilustrační foto).Dvacetiletý kytarista Tom Kaulitz z německé chlapecké skupiny Tokio Hotel se zřejmě předávkoval viagrou. Po nadužívání modrých tablet na posílení sexuální potence se mu prý udělalo nevolno a několik dní měl zkalený zrak. Hudebník to přiznal německému deníku Bild.

Jeden ze čtyř členů populární čtveřice lamačů dívčích srdcí zázračnou pilulku vyzkoušel při koncertním turné po Asii, kde mu ji kdosi nabídl. První nabídku prý ještě odmítl, na druhou ale kývl. Po chvíli si dal ještě další tablety. A nedopadlo to dobře.
"Vzal jsem několik dalších pilulek, pravděpodobně příliš mnoho," připustil Kaulitz. "Příští ráno mě bolela hlava a všechno před mýma očima bylo rozmazané. Bylo mi dost hrozně," líčil Kaulitz. Prý trvalo další dva dny, než vedlejší účinky pominuly.

Bill - nový piercing v nose & nové náušnice

27. července 2010 v 14:46 | Veronika |  Bill - news
tokio-hotel-v-th.blog.czŠířily se drby o tom že má Bill Kaulitz v nose kroužek... nechtělo se mi tomu věřit ale potom sem uviděla tyhle fotky a zjistila že to nebyly jenom drby, a navíc má v uchu 3 náušnice....bože můj, Bille neblbni :( už budeš přeplácanej !! ...je to tvoje věc :P 

5 YEARS OF DURCH DEN MONSUN FANACTION

27. července 2010 v 14:39 | Veronika |  News


Určitě si všichni pamatujete den, kdy jste poprvé z vašich rádií slyšeli Durch den Monsun. Věřte nebo ne už je tomu dlouhých 5 let!
Pojďme si všichni nostalgicky zavzpomínat a společně oslavit toto výročí.

Natočte se zpívat celé Durch den Monsun.
Fantazii se meze nekladou - můžete zpívat sami či ve skupinkách nebo skladbu zahrát na jakýkoliv hudební nástroj.
Své video následně nahrajete na youtube a pošlete nám odkaz na následující email: 5yearsddm@gmail.com
Uzávěrka: 6.8.2010, 24:00

Vaše videa následně budou sestříhána a upravena do jedinečného klipu, který bude zveřejněn právě v den výročí - 15.8.2010 a předán Tokio Hotel!

Tak neváhejte a ukažte Tokio Hotel, že jste stále s nimi!
Official czech fanclub team