Únor 2010


New dess !!!

19. února 2010 v 22:56 | Veronika |  Me & BLOG!
Jetu!!! konečně po dlouhé době...Líbí?? [by me:)) ]

Bill a Tom Kaulitzovi jsou milí kluci

19. února 2010 v 22:54 | Veronika |  Články
Tokio Hotel dvojčata, Bill a Tom Kaulitzovi se objevili na letišti v Nice ve Francii ve čtvrtek (18.2.)

Bill a Tom (20) jsou na startu jejich "Welcome to Humanoid City Tour" s Tokio Hotel. První koncert je 22. února v Lucembursku. Turné skončí koncertem v Paříži 14. dubna.

Minulý měsíc získali Tokio Hotel na NRJ mucic awards ocenění za nejlepší kapelu.Sanremo 2010 - tisková konference s T.H.

19. února 2010 v 22:53 | Veronika |  Články
Během tiskové konference mluvili Tokio Hotel o dnešním vystoupení. Kromě nich tam budou Jennifer Lopez a Bob Sinclair. "Udělali jsme dobrou zkoušku a jsme šťastní, že dnes vystupujeme," říká německá kapela, které je mezi italskou mládeží velmi úspěšná.

Je něco zvláštního na vašem nadcházejícím turné Humanoid City? Můžete nám něco říct?
Bill: Byli jsme v Londýně, abychom se připravili na naše nové turné, tady budou čtyři koncerty. Vzhled bude jiný a inspirovaný scifi.

Tisková konference, Sanremo (19.2.2010)

19. února 2010 v 22:51 | Veronika
Máte obavy z dnešního vystoupení s orchestrem?
Bill:
S orchestrem to fungovalo velmi dobře a jsme s tímhle vystoupením velmi šťastní.

Co si myslíte o vašem úspěchu v Itálii? Ještě nikdy jsme neviděli tolik lidí před Ariston od dob Madonny a Take That.
Bill: Právě jsme přijeli, nevěděli jsme o tom, jsme za to velmi šťastní.

Dáváte si vždycky pozor na přípravu vašeho vystoupení? Máte připraveno na dnešní večer něco speciálního?
Bill: Myslím, že hraní s orchestrem je velmi speciální věc, je to odlišné od našich obvyklých vystoupení.
Tom: Mysleli jsme si, že by bylo speciální, když by Georg udělal striptýz, ale nejsme si tím jisti.Nastavuje se Design...nepanikařte :DD

19. února 2010 v 21:55 | Veronika |  Me & BLOG!
za chvilku co se ta stupidní galerka konečně načte by se měl objevit novej dess ...takže moment

Bill Kaulitz a Adam Labert: Okouzlující gay vysněný pár

19. února 2010 v 19:40 | Veronika |  Články

... a Tom Kaulitz by byla taková pěkná družička...


O čem sní Pottschalk v noci? O tom, že jednoho dne zveřejnění následující zprávu: "Adam Lambert a Bill Kaulitz jsou spolu". Oba dva by totiž byli okouzlující gay vysněný pár! Nějakým způsobem si jsou i podobní, že? Dobře by se k sobě hodili, ale Bill je momentálně k mání jenom pro dívky, když má vůbec nějaký čas. Možná ještě popřemýšlí? U Adama Lamberta má otevřené dveře, protože je 1. homosexuál a za 2. o Billovi básnil už před měsíci v rozhovoru s MTV. Nebylo toho ještě dost, protože na Twitteru napsal:
"Poznámka: Jakýkoliv jiný je fascinován krásou Billa Kaulitze z Tokio Hotel. Ještě nikdy jsem neviděl takovou obopohlavní krásu. Je jak nějaký usměvavý cizinec."
Hej Bille, zavolej a potkej se s tímto týpkem, aspoň jednou na kafe, říká Pottschlalk. Takové cool "zámořské spojení" nemůže uškodit a možná z toho vznikne něco víc, tak to bychom mu stejně odpustili nebo ne?


source

San Remo look

19. února 2010 v 19:37 | Veronika |  Články
free image host free image host
Na jejich debut v San Remo bude mít Bill na sobě triko s velkým potiskem, černé džíny se cvoky, řetězy a koženou bundu ozdobenou ostrými trny na ramenou.
Tom bude oblečený ve svém obvyklém hip-hop vzhledu. Volné triko s potiskem, volné džíny a kožená vesta.
Dean a Dan Catenovi říkají: "Jsme štastní obléct kapelu na tento festival. Bude to správná příležitost pro Tokio Hotel oslavit platinu za jejich album "Humanoid." Móda je vášeň Billa a Toma Kaulitze, ve faktu, díky jejich volbě stylu, jsou Tokio Hotel úspěšná a jedna z nejvíc cool kapel na světě. Je nám ctí s nimi pracovat. Jsou dvojčata jako my... ihned jsme nastoupili na... dvojitou sílu."


Diplomek pro moje SB <3

14. února 2010 v 21:15 | Veronika


tokio-hotel-v-th.blog.czAhojky zlatíčka...doufám že jste si užili sv. Valentýna ...<3 a pokud si ho ještě užíváte tak krásnej Valentýn <3 miluju vás

Za chvilku sem dám diplomek k valentnu...

14. února 2010 v 21:11 | Veronika
AhojQy sBénka <3 tak jakej byl valentýn...? já sem sama...ale vůbec mi to neva x)) jinak teď zrovna dělám diplomek pro vás [SB] takže moment za 2 min je tuu ....a mám v plánu teď někdy se pokusit udělat novej design... [vždycky se do toho pustím a pak se na to vykašlu :DD] tak doufám že ho tu do týdne už budu mít ....jo a taky sem si všimla takovýho dobrýho čísilka nahoře na toplistu ... 483<3 hehe :D tak papa


4.Affík - Tí_nuška

14. února 2010 v 21:04 | Veronika |  Affilates
4. Affík
Nick : Tí_nuška
koment.: Má moc úžasnej blog...♥♥


100 nejméně sexy žen světa!

10. února 2010 v 16:51 | Veronika |  Články
...
Dalším bizarním kandidátem žebříčku nejmíň sexy žen světa je dvacetiletý zpěvák skupiny Tokio Hotel Bill Kaulitz, který obsadil třináctou příčku. I když při jeho bezpohlavní vizáži to až takové překvapení být nemusí. A to je i názor Němců. Zpěvákův vzhled prý nemůže reflektovat prototyp muže, pokud vypadá jako holka.

copy only with my source!!!

Scorpions vs. Tokio Hotel

10. února 2010 v 16:38 | Veronika |  Články
V pondělí 15. března bude Praha dějištěm mimořádného hudebního souboje made in Deutchland. Zatímco do ringu ve Vysočanech se postaví pětice ostřílených borců s klepety a jedovým trnem rockující jako hurikán už rovných pětačtyřicet let, Holešovice si podmaní čtveřice soupeřů, která v období jejich největší slávy ještě pilně houbařila. A "řvát" tu bude nejen ona, ale i úctyhodné zásoby černého laku, očních linek a klíčů od cimry 483. Tak jako tak, do zelí si rozhodně nepolezou...

Začněme tedy od té mladší výpravy. Magdeburská čtyřka Tokio Hotel nevlítla na světovou hudební scénu jako monzun, jak se říká, ale jako slušně našlápnutý uragán, říznutý tajfunem. Bill Kaulitz a jeho o deset minut starší brácha Tom se spolu s Georgem Listingem a Gustavem Schäferem dali do kupy už v roce 2001. Přelomová pro ně ale byla ale 2003jka, přičemž jmenovatelů tu bylo víc: soutěž StarSearch, hudební producent Peter Hoffmann a nahrávací společnost Universal sídlící v Hamburku.

V současnosti mají Tokiáči ve svém Hotelu tři regulérní albové pokoje - Schrei (2005), Zimmer 483 (2007) a Humanoid (2009). Anglicky mluvícím hostům pak oblíbená čtyřka pronajímá domácky mluvící apartmá Scream.

Dúné: "Tokio Hotel nejsou kapela!"

10. února 2010 v 16:32 | Veronika |  Články
Někdy se říká, že Dúné jsou "dánští Tokio Hotel".
Mattias (zvedá obočí): To je skutečně pohrdavé! Nejsme jim podobní. Nevypadám jako Bill Kaulitz a jejich hudba...

Myslím, že je to o struktuře fanoušků.
Mattias: Ano, tohle a věk je jediná věc, v čem nás můžete srovnávat. Ale myslím, že jsme s nimi skutečně nikdy nebyli srovnávání. Nerozumím tomu.
Cille: Je to jenom o tom...oni jsou mladí, my jsme mladí.
Mattias: A ta věc s fanoušky - největší fanoušci vždycky stojí v první řadě a většinou jsou to tyhle mladé dívky, stejně jako je to u každé kapely. Ale když se podívám na řadu, tolik mladých dívek tam není. Je tam hodně lidí v našem věku, dokonce starší. Myslím, že s našim druhým albem jsme se dotkli také starší generace nebo lépe řečeno, ne tak mladé generace. A vůbec, věci si píšeme sami.

Tokio Hotel to nedělají?
Cille: Víte, Tokio Hotel nejsou kapela. Je to jen koncept. Vypadají takhle, hrají hrozně, zpívají playback! To je způsob, jak se lidé stávají populární. Nejsou to interpreti. Chci dosáhnout toho, dělat umění, vyjadřovat se skrz hudbu. Nic proti této kapele nemám, neříkám, že jsou oškliví, ale oni nedělají svou vlastní věc!
Mattias: Když o tom mluvíme, další hrozná kapela, která mě napadla, která je udělaná Universalem. Jak se jmenujou? Cinema Bizarre! Jsou extrémnější než Tokio Hotel. Když se Tokio Hotel dost neprodávají, je tu něco od Cinema Bizarre. Je to všechno vypočítáme a je to k pláči.


Nové věci v TH shopu

10. února 2010 v 16:30 | http://www.deutschrock.de/p10-a38455/tokio-hotel/index.html |  T.H. Shop ...

Potisky