Prosinec 2009

Šťastný nový rok 2010 [s Tokio Hotel]

31. prosince 2009 v 23:55 | Veronika |  Me & BLOG!
Dík za to že sem už skoro rok chodíte a píšete komentáře - moc si toho vážím a tak vám všem přeju šťastný nový rok 2010 + mím SB...miluju vás
vaše VeronikaAdam Lambert napodobuje styl Billa Kaulitze

31. prosince 2009 v 22:29 | Veronika |  Články
Bill Kaulitz je oboupohlaví mladý zajíček z Tokio Hotel. Na levo byl na červeném koberci EMA Awards, 5. listopadu 2009.

DE Bravo 1/2010

31. prosince 2009 v 22:16 | Veronika |  Magazines...*

Bill Kaulitz a Russell Brand: Kocouři v botách

31. prosince 2009 v 22:10 | Veronika |  Články
Oops, šmejdil Russell Brand ve skříni jeho nové lásky Katy Perry? V poslední době se britský komediant ukazuje zase a zase na nebezpečně vysokých podpadcích - podobně jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel.

Možná je to nějaký nový trend? Russell Brand chodí po ulicích v posledních týdnech na podivně vysokých podpadcích - vzhled, který byl doteď známý u Tokio-Hotel-zpěváka Billa Kaulitze.

Jak 20letý Magdeburčan, tak i 34letý Brit vědí, které módní prvky nesmí v žádném případě chybět, aby jejich inpozantní podpadky pefektně sedly do scény: Uplé džíny.

Billovy nohy jsou však natolik hubený, že na internetu už kolují zvěsti o anorexii; pták ráje Russell působí se svými vysokými podpadky jako osvěžující praštěná glam-rocková verze kocoura v botách.

gala.de

Tokio Hotel "World Behind My Wall"

29. prosince 2009 v 23:05 | Veronika |  Články
"World Behind My Wall" hráli Tokio Hotel poprvé na pódiu MTV Europe Music Awards 5. listopadu v Berlíně. Teď je k tomu klip, který vám samozřejmě nechceme upřít.

http://www.viva.tv/Common/Image/field/pic_article/id/76920/filename/TOKIO_HOTEL_Band_Foto04_%28c%29OliverGast.jpg

Bill k songu: "Je to další stránka Humanoid. Někdy máte pocit, že na světě existuje tolik pěkných věcí, který nejsou vždycky z nějakých důvodů vidět. Potřebujete odvahu zbořit vaše zdi, abyste svůj život opravdu mohli žít.

viva.tv


Rozhovor Billa s "I Love You"

29. prosince 2009 v 22:53 | Veronika |  Články

Zpěvák německé kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz, je snem každé dívky: Není jako každý jiný. Je talentovaný a osamělý. V "I Love You" mluví o skutečné lásce, následcích být slavným a změnách v jeho životě.

O sladkých snech
Myslím, že všichni členové kapely by jenom spali a byli líní, ale nemáme příležitost to udělat. Jsem noční člověk a je to pro mě v pořádku. Jdu spát kolem 4 hodiny ráno a probudím se asi ve 2 hodiny odpoledne. Ale dost spánku mám zřídka. Často musím zapomenout, že rád spím na pohodlné matraci s měkkou dekou a když mám k dispozici volný čas, zdřímnu si kdekoli, kde můžu. Takže nebuďte překvapeni, když jednou usnu na nějaké události nebo show - to se může snadno stát.

O vlasech
Od dětství věnuju pozornost tomu, co nosím. Je možné, že byly dny, kdy jsem vypadal směšně, ale v té době se mi to líbilo, takže je to v pohodě. Nemusíte se stydět za svou minulost. Právě teď jsem našel svůj vlastní styl a nezáleží na tom, že ho po zbytek života nezměním. Každý byl tak překvapený, když jsem změnil účes. Věřte mi, moje touha ho změnit, překvapila i mě samotmého. Právě jsem své vlasy změnil a vůbec toho nelituju. Nemůžete být pořád stejní. Na Humanoid je úžasný zvuk a já mám na hlavně skvělý účes. Musíte se ze změny radovat a ne se jí bát.

O rodině
Jsem velmi šťastný že mám rodinu. Máma nás vždycky podpořila a nevlastní otec nám pomohl najít naše skutečné povolání. Poté, co jsme odešli z domu, jsem jim volal 5 krát za den, jen abych měl možnost slyšet jejich hlasy. Ale samota pro mě není opravdu děsivá, protože je se mnou vždycky můj bratr Tom. No, upřímně řečeno, myslím, že i když vyrostene, koupíme si obrovský dům a i nadále budeme žít spolu. Tom je můj nejbližší přítel, cítím, co se děje v jeho duši.

O sexu
Ti, kdo si myslí, že jsem gay, jsou velmi omezení lidé, kteří myslí stereotypně. Ano, ve světě je pojem: Gay by měl vypadat takhle... Ale jak můžu říct, že jsem gay jen proto, že se zajímám, jak vypadám a že vypadám odlišně. Ať si lidé myslí, co chtějí. Je to jejich právo. A skutečnost, že jsem dlouhou dobu neměl přítelkyni rozhodně není důvod říct, že jsem gay. Prostě to je tak, že sex bez lásky není pro mě. A myslím, že je to docela normální.

O jídle
Můžu jíst všechno, co chci, protože na váze nepřiberu. Někteří lidé si dokonce myslí, že mám anorexii. Ale když by šli se mnou na večeři, určitě by změnili názor (směje se). Můžu sníst dvě pizzy a zakončit všechno Coca Colou. A taky nemůžu žít bez kávy.

O dívkách
Jsem si jistý, že okamžitě budu vědět, že ona je ta prává, když ji potkám. Někdo si pravděpodobně bude myslet, že jsem blázen nebo hloupý romantik, ale není to tak - opravdu věřím v lásku na první pohled a na pořád. Ale vztah teď není možný: Za prvé - není tady žádná šance se potkat s dívkou, protože jsem vždycky s bodyguardy. A přestože jsou to dobří kluci, zkazilo by to intimní chvíli. Za druhé - nejsem připravený potkat dívku, která má už o mě nějaký názor, aniž by mě znala osobně, to je důvod, proč je vztah s fanynkou nemožný. Ale i ti, kteří nejsou do naší hudby, mě vidí díky článkům v novinách a drbech. Pokud se někdy zamiluju, budu chtít trávit veškerý čas s ní a to znamená zapomenout na hudbu a kariéru. To je důvod, proč jsem stále svobodný. A nevidím v tom problém. Naučil jsem se najít radost v různých jiných věcech.

O slávě
Můj sen se plnil, stal jsem se super populárním. Ale má to i své zápory. Někdy se nechcete spoléhat na pomoc ostatních lidí, ale například si jít koupit v obchodě i něco sami. Ale ve skutečnosti to pro mě dělá můj osobní asistent. Sláva vám dává svobodu, ale zároveň svobodu bere pryč. Je to velmi komplikovaná věc. Ale nic bych nezměnil. Nechtěl bych žít jinak.

!!!POZOR!!! Fan akce v Hamburgu ! <3

29. prosince 2009 v 22:47 | Veronika |  News
Jestli se někdo z vás chystá na koncert v Hamburgu (28.2.2010), navštivte stránku http://fanactionhamburg2010.blogspot.com . Stránka se týká fan akce, která se na tomto koncertu bude konat ;) Wow...já tam ale nebudu :'(

Bill & Tom: Nikdy víc Magdeburg

29. prosince 2009 v 22:45 | Veronika |  Články

Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (20) z Tokio Hotel si neumí představit, že by se jednoho dne zase odstěhovali zpátky ke své rodině do Magdeburgu. To řekli novinám "Unicum Abi". "Protože je pro nás velkoměsto praktičtější, tady to víc ubíhá," vysvětlil zpěvák Bill.

Tak jako tak tráví většinu času na hotelích než tam. "Tom a já jsme stejně nikdy neměli nějaký pocit domova k nějakému městu. Moje rodina je pro mě domov." Otočit se k Německu zády ale nepřichází v úvahu. Tady jsou jejich kořeny, rodina a přátelé, řekl Bill. Tokio Hotel-dvojčata měla naposledy byty v Hamburgu a v Berlíně.Namalované logo je v dražbě

12. prosince 2009 v 18:07 | Veronika |  News


Když byli Tokio Hotel ve Španělsku v 40Principales, namalovali logo. To teď bude tady vydraženo.

Nádhera : Tom & Geo.

12. prosince 2009 v 18:05 | Veronika |  jiné fotky

Video soutěž: Sdílej s námi tvých 85 sekund neocenitelných momentů

12. prosince 2009 v 18:02 | Veronika |  News
Co miluješ nebo obdivuješ? Co je pro tebe vtipné, bláznivé, šokující nebo neuvěřitelné?

Máte šanci vyhrát super ceny:
1. cena - X-Box 360, se kterým hráli Bill, Tom, Gustav a Georg během jejich natáčení klipu Automatic v Jižní Africe. 'Burnout Paradise - The Ultimate Box + Trivia Pursuit'. Tokio Hotel tento X-Box 360 také podepíšou!

2. - 4. cena - Tokio Hotel balíček, který zahrnuje nový kalendář se žhavě novými fotkami a triko.

Pro více infromací klikni tady

A sme v pr*eli.. xD TH nejsou nominovaní na Gammy 2010

8. prosince 2009 v 16:00 | Veronika |  News
Tokio Hotel na Grammy Awards 2010 nominaci nezískali.

Tady jsou ale výsledky hlasování:

RECORD OF THE YEAR
Lady Gaga - "Poker Face" (4738 votes)
Kings of Leon - "Use Somebody" (840 votes)
Taylor Swift - "You Belong With Me" (748 votes)
Jonas Brothers - "Paranoid" (602 votes)
Jay-Z feat. Rihanna and Kanye West - "Run This Town" (516 votes)
(Tokio Hotel - "Automatic" got 35,725 votes but was released in September and is not eligible until 2011)ALBUM OF THE YEAR
Readers' Poll Results:
Lady Gaga - "The Fame" (4955 votes)
Green Day - "21st Century Breakdown" (1584 votes)
Cinema Bizzare - "Toyz" (1221 votes)
Taylor Swift - "Fearless" (1110 votes)
Susan Boyle - "I Dreamed A Dream" (875 votes, but not eligible until 2011)
Whitney Houston - "I Look To You" (865 votes)
Jonas Brothers - "Lines, Vines, and Trying Times" (787 votes)
(Tokio Hotel - "Humanoid" (41,004 votes, but was released in October and is not eligible until 2011)


BEST NEW ARTIST
Tokio Hotel (38,850 votes, ineligible )
Lady Gaga (7654 votes, ineligible)
Cinema Bizzarre (1391 votes)
Owl City (684 votes)
Jonas Brothers (663 votes, ineligible)
Susan Boyle (321 votes, ineligible)
Zac Brown Band (186 votes)
Demi Lovato (151 votes)

+ source 2 - tokio-hotel-de.blog.cz


Reakce na vítězství v EMAs '09

6. prosince 2009 v 9:10 | Veronika |  Animky T.H.

*oni jsou ♥prostě zlatí*

TH - TELEHIT AWARDS 2009

6. prosince 2009 v 9:08 | Veronika |  Public Events,TV Shows ,Awards,...
Kdy: 12.11.2009
Místo: Acapulco
Kategorie: Nejlepší mezinárodní rocková kapela

"Kvůli hlasité hudbě špatně slyšíme "

6. prosince 2009 v 8:58 | Veronika |  Články
Momentálně jsou nejúspěnější německou kapelou, jejich třetí album "Humanoid" právě vyšlo, v únoru jedou na velké turné.

Bild mluvil se čtyři teenie rockery z Tokio Hotel. Bill (20), Tom (20), Georg (22) a Gustav (21) o lásce, fanoušcích a špatných uších.