Duben 2009


Tokio Hotel pronásledováni nebezpečnými stalkery

19. dubna 2009 v 13:59 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers

Vyhrožující dopisy a nenávistná videa na internetu: Kapela tokio Hotel je pronásledována čtyřmi mladými ženami z Francie. Ve zprávě se tvrdí, že tohle byl ten důvod, proč kytarista Tom Kaulitz byl takový k mladé ženě. Policie o tomto případě jedná.
Kapela Tokio Hotel je více jak půl roku pronásledována nebezpečnou skupinou stalkerů. 21letá, která byla uhozena Tomem Kaulitzem, je jednou ze čtyř většinou zamaskovaných, mladá žena z Francie, jak tvrdí Bild. Stalkers sledují kapelu na každém kroku a ohrožují je.
Kapely manager David Jost potvrdil tento incident. Jedna z těchto stalker dívek měla dokonce potyčku se členem rodiny dvojčat Toma a Billa a to 8.dubna, jak uvádí Bild, měla by to být matka hudebníku. Obvinění bylo vzneseno, další bude následovat.
Gang, který se nazívá "Les Afghanes on Tour", sledoval dům členů kapely a házel vejce na jejich auta. Dokonce posílaly i výhružné dopisy. V jednom z těchto dopisů, se tyto stalkers označili jako "malé noční můry". "Nejsme šťastné. Jsme nedočkavé." říkají.
Pod jménem "Les Afhanes on Tour" existuje profil i na společné síti Myspace. Je to přihlášeno pod 23letou ženou z Hamburgu, který ji ukazuje na fotce v palestinckém oblečení přes tvář. Jako motto napsala: "je potěšením dělat životy ostatních lidí noční můrou". Dokonce se tam i nachází youtube video od Tokio Hotel, kde ja napsáno "Tokio Hotel, "Hey, we are....shit!"
Hamburgská policie nyní jedná proti Tomu Kaulitzovi v jeho ublížení na zdraví. Ve středu večer na benzince v části Hamburgu Bahrenfeld udeřil 21letou do tváře.
Žena řekla, že jenom chtěla fotku s 19letým mladíkem. Po tom na ni Kaulitz prý hodil cigaretu. 21letá ji zvedla a típnula o okno jeho auta, načež Kaulitz vystoupil a udeřil ji. Žena byla doprovázena čtyřmi přáteli.

BILD.de: Fanoušci o tom pořád diskutují.

19. dubna 2009 v 13:53 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers"Všichni víme, jak moc pro něj jejich máma znamená" napsala uživatelka "Channy" a dál řekla "v tom momentě jednoduše viděl červeně, což já osobně nemůžu stále pochopit. A neexistuje omluva za tu ránu."

Uživatel "tomi1": Tom určitě nenaplálil té holce do obličeje jen tak. Prosím Vás, kdo je tak blbý a nervuje kluky po celý půl rok a potom tipne cigaretu o okýnko auta. To přece potom chápe každý, že se neudržel."

"tracyg" to vidí trochu jinak: "Nejsem jednoduše schopna ani mluvit,
free image hosting
když si tohle všechno čtu. Tom sedí v zamčeném autě. Tak jak se proboha může cítit 'ohrožený' ?" a píše dál :"On přece má nějaké povinnosti, ona ne. Poslouchejte, ubránit tohle jeho chování prostě nejde."

"7together" :" Podle reakcí teď některé fanynky budou brány pod nůž"

"Channy" hodila na fórum opravdu zajímavou otázku: V tomto momentě jsem spíše pozastavena u přemýšlení, jestli to od té dívky bylo dobře nastrojené. V dopise přece psala, že klukům dopřává hororové časy. A co se potom může udělat nějaké star?"

záhadné dívky honí tokio hotel

19. dubna 2009 v 13:47 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers

Strach u Tokio Hotel. Skupina zahalených dívek honí úspěšnou německou kapelu. Je tohle důvod, proč kytarista Tom (19) udeřil jednu z dívek na hamburské čerpací stanici?

Rockovou kapelu pronásledují už měsíce

Hamburk - Jeho fanoušci se hádají, proč ztratil svoji kontrolu. Existuje možné vysvětlení pro jeho reakci? Tokio Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) a jeho výbuch na hamburské čerpací stanici. Muzikant měl mladou ženu (21) udeřit do obličeje, ta potom na jeho autě típla cigaretu.

BILD teď zjistil: Žena měla patřit ke gangu stopařů z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Aufgánky na turné). Měl by se skládat ze čtyř dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zahalené nebo maskované.

Stopařky pravděpodobně také obléhaly byty členů kapely. Prý házeli na auta členů vajíčka, píší výhružné dopisy a obtěžují rodiny členů.

V jednom výhružném dopisu, který byl předložen BILDu, dívky tvrdily, že jsou více, než jeho normální fanynky a pro kapelu jsou "malou noční můrou". Dále tam je: "Pozor, pozor… Jsme nespokojené, nespokojené, ROZUMÍTE NÁM?"

Dokonce matka Billa a Toma měla být uplynulé týdny pronásledována gangem stopařek. Proti stopařkám bylo podáno trestní oznámení.

Tokio Hotel-manažer a producent David Jost potvrdil BILDu události. Říká: "Tyhle zahalené stopařky 8.dubna napadly rodinu členů Billa a Toma. Následující den jsme proti dívkám podali oznámení a teď jsme podali další trestní oznámení."

Blog a fotky stopařek + Andreas jako další oběť?

19. dubna 2009 v 13:41 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers
Obzvlášť smutné je, že jsme se díky tomuhle gangu stopařek (fotka) dozvěděli o novém účesu Toma a ony to skrz jejich jednání potvrdily. Poté, co stále více fanoušků hledalo blog stopařek, chtějí je hromadě zrušit a veškerý materiál odstranit. -Blog- | -Myspace-

Fanoušci byli tak chytří a zajistili hrůzostrašné screenshoty: fotka 1 | fotka 2 | fotka 3 | fotka 4

Má se stát Andy další obětí, protože pro dvojčata hodně znamená? Budou chtít na něj zaútočit a tím zasáhnou bolavé místo kluků? Fotka 1 je podezřelá. Jak fanoušci na oficiálním foru zjistili, je zkratka SSFH místo, kde se chystá útok na Andiho. Stojí za školou v Hamburku, kde Andy studuje (SFHH Beteiligungsgesellschaft mbH).

A co znamená fotka 4? Řešení hádanky: Cheesburger - Hamburger - Hamburg; Kábul - Afghánistán - přezdívka gangu.


Informace z ofic.TH-fóra o tomově případu

19. dubna 2009 v 13:30 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers

Dnes přesně ve 2:22 hod. volal fanoušek do Universal Music, aby objasnil aktuální situaci a nové

informace. Následně zavolal Universal policii a Davidovi Jostovi a vyzvali fanouška, aby přijel do Berlína a předložil jim všechna fakta na stůl.


Další fanynka volala se svou matkou ve 4:20 na policii a řekla jim tam nejnovější poznatky. Policie byla vděčná za jejich pomoc a případ již postoupil na soudní policii. Dneska by se taky měl ještě konat osobní rozhovor s předložením důkazů.
___________________________________________________________________________
Uživatelka Lizzie_89 (oficiální fórum) napsala včera dívce z gangu na její blog a prosila ji, aby přestala s pronásledováním. Na to odpověděla: "Ano...ale jestli je to opravdu ruší, měli by to říct fanouškům....A víš, někdy (ne často samozřejmě) se smějou.
Když Lizzie odpověděla, jestli by prosím mohla nechat dvojčata v klidu, přišlo tohle: "Ano, smějí se na nás, ale nenávidí nás, to je jasné (Gustav a Georg taky existují, víš...)."
výsledek tomova případu?????

19. dubna 2009 v 12:29 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers


Pronásledovaly je měsíce!
Jeho fanoušci spekulují o tom, proč nad sebou ztratil kontrolu. Je tu vysvětlení pro jeho chování?
Tokio Hotel kytarista Tom Kaulitz (19) a jeho výpadek na Hamburgské benzínce. Hudebník podle všeho uhodil mladou ženu (21) do tváře po tom, co típnula cigaretu o jeho auto. Vznesla proti rockové hvězdě obvinění.
BILD teď ovšem zjistil: Mladá žena patří do stalker gangu z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afghánky na turné). Gang se skládá ze čtyř dívek, které pronásledují kapelu na každém kroku už půl roku. Mladé ženy jsou často maskovány nebo si kryjí obličeje.
Stalkers se podle všeho usídlily před domem kapely. Házely vejce na jejich auta, psaly výhružné dopisy a ohrožovaly jejich rodiny.
V jednom z výhružných dopisů pro Tokio Hotel, který BILD získal od dívky tvrdí, že jsou víc než normální fanynky a ohrožováním kapely následujících pár týdnů se z nich stanou "malé noční můry". Je tam: ,,Pozor, pozor... jsme neuspokojené. Jsme nedočkavé. ROZUMÍTE NÁM???''
I matka Billa a Toma byla ohrožována poslední týden a dokonce na ni zaútočily. Bylo vzneseno obvinění na tyto stalkers (číslo 2009 004 57397)
Tokio Hotel manager a producent David Jost potvrdil pro BILD o tomto incidentu.
Říká: ,,Jedna ze zamaskovaných stalker-dívek zaútočila na člena rodiny Billa a Toma 8. dubna. Následující den jsme vznesli obvinění proti této dívce a teď vznášíme další obvinění."


tom napadl faninku

19. dubna 2009 v 12:27 | V€r_Rč@ |  Tom Kaulitz
Německá policie si musí posvítit na devatenáctiletého kytaristu Toma Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. Napadl fanynku.


Hamburská policie ve čtvrtek začala vyšetřovat kytaristuToma Kaulitze, člena úspěšné skupiny Tokio Hotel. Německý idol dívek napadl svou fanynku. Vrazil jí facku a způsobil lehke zranění v obličeji.

"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

Mluvčí policie Ralf Kunz potvrdil, že uvedeným mladíkem je Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Miláček teenegerů napadl svoji fanynku. Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka doprovázená čtyřmi přítelkyněmi zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.tom uhodil dívku

19. dubna 2009 v 12:24 | V€r_Rč@ |  případ toma a stalkers


Tom Kaulitz (19), kytarista kapely a dvojče zpěváka Billa (19) se setkal s fynynkou na čerpací stanici v Hamburku. 21letá dívka říká, že ji ve středu večer dal pěstí do obličeje, jak policie ve čtvrtek zjistila.

Žena, která tam byla spolu se 4 kamarádkami si všimla Kaulitze v jeho autě a zaklepala na okénko, aby si 19-ti letého kluka mohla vyfotit.

Podle popisu dívky, hvězda Tokio Hotel stáhla okénko a hodila po ní zapálenou cigaretu, kterou sebrala ze země a típla o auto. Na to 19-ti letý vystoupil a udeřil ji.

Dívka utrpěla ránu pod okem a zavolala policii.

Její rival Kaulitz odjel pryč, takže úředníci se ho na to nemohli zeptat. 19-ti letý ale dostane možnost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí.


DE bravo 5/09

9. dubna 2009 v 18:54 | V€r_Rč@ |  Články


MTV BUzzworthy: Bill Kaulitz mluví!

9. dubna 2009 v 18:53 | V€r_Rč@ |  Bill Kaulitz
Hej lidi! Bill promluvil! BILL KAULITZ sám osobně promluvil! Ne osobně, ale přes speciální zprávu zveřejněnou u americké společnosti Cherry Tree Records.

Včera Cherry Tree zveřejnilo pozdrav od frontmena Tokio Hotel, asi, aby se uklidnilo šílenství a nervy fanoušků TH, kteří netrpělivě čekají na nadcházející album kapely.

Chtěl jsem tady dát Billovu zprávu dřív, ale byl jsem včera zeneprázdněn.

Poslechnětě si Billa! Hee! Jeho "Cherry" zní jako"Sherry!" Roztomilé!

Dal si už někdo Billovu zprávu jako vyzváněí tón? Opravdu tohle někdo pustil ve své BK panence, kde to vypadá, jako by zpráva vycházela z ní? Skvělý nápad, takže na tom někdo začnětě dělat! Udělal už také někdo Billovi Kaulitzovi úpravu? Taky nám už dejte nové album! Beru zpátky to, co jsem předtím řekl o tom, že jsem trpělivý a čekám na dobrý steak!
Billy girl [DE bravo]

9. dubna 2009 v 9:42 | V€r_Rč@ |  Články


CZ Bravo 7/2009

9. dubna 2009 v 9:38 | V€r_Rč@ |  Články


Zpráva od Billa pro cherrytree

9. dubna 2009 v 9:36 | V€r_Rč@ |  Bill Kaulitz

Ahoj, tady je Bill z Tokio Hotel. Chtěj bych jenom říct ahoj všem fanouškům na chrrytreerecords.com. Právě teď jsme ve studiu a pracujeme na novém album. Dáváme do toho pro vás všechno. Děkujeme za vaši trpělivost. Nemůžeme se dočkat, až se brzo uvidíme.
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: 'cccccc', cbackground: '000000', ctitle: '20967c', ctext: 'cccccc', curl: '20967c', simg: 1 }); //]]>

nevíte co tohle je?????

1. dubna 2009 v 20:42 | V€r_Rč@ |  T.H. Shop ...


tak sem tadyhle našla jednu věcičku a newim co to je? pomůžete mi?

Dopis od TEHDY nemocného Billa

1. dubna 2009 v 19:53 | V€r_Rč@ |  Bill Kaulitz
thfranbrieffrance124200la8.jpg picture by thsfan18
Milí fanoušci,
Rádi bychom vás informovali, že nebudeme moci s vámi rockovat na plánovaných koncertech v Marseille a Montpellier. Není nic horšího pro muzikanta, než to, že nemůže vystupovat, ale bohužel v tuhle chvíli opravdu nemůžu zpívat. Probírali jsme to s mnoha doktory, ale nikdo z nich mi nedokáže pomoci, naopak mi zakázali příští dny zpívat. Neměli jsme tedy na vybranou a museli zastavit turné na příští dva dny. Velice se omlouváme za to a chceme se omluvit všem fanouškům, kterých se to týká a doufám, že mi bude brzy opět líp. Díky za všechny vaše "Brzy se uzdrav" e-maily, které jste mi poslali. Prosím, nezlobte se na nás!
Díky vám všem!!! TOKIO HOTEL
Bill, Georg, Tom, Gustav