Dvojčátka maj nová auta

25. února 2009 v 12:25 | V€r_Rč@ |  Články

Bez ohledu na to, kde se objeví, jsou obklopeni křikem fanoušků. Tentokrát to bylo jiné. Ve středu čekala Audi Q7 v bílé barvě a R8 v šedé barvě na bratry Billa a Toma Kaulitze, frontmena a kytaristu známé německé kapely Tokio Hotel. Jednovaječná dvojčata přijela do Ingolstadtu, aby si vyzvedla jejich nová auta.
"To je přesně moje auto. Vůbec si neumím představit, s něčím takovým jezdit," básní Bill a ukazuje na své nové Audi Q7. Obzvlášť jedinečným na tomto modelu byl sportovní styl a komfort. Pro jeho bratra Toma je označem "sportovní gigant", a R8 je správnou volbou. "Mám rád velké motory a měl jsem opravdu chuť jednou s tím zazávodit." Spolupráce s Kaulitz-bratry těší také Hans-Joachima Raddeho, vedoucí marketingu v Německu. "Tito mladí, uspěšní němečtí umělci se samozřejmě dobře hodí k úspěšné německé značce Audi."
Že oba dva bratři jezdí s Audi není náhoda. "Je to u nás v rodině - náš otec byl už dříve fanda Audi a my jsme jimi tak říkajíc taky stali," vysvětluje Bill. Kromě toho má Audi extrémně cool auta. "To jsou naše vysněná auta"

Fotka: Audi R8 a Q7 si vzal Tom Kaulitz a jeho bratr na recepci v Ingolstadtu. Hans-Joachim Radde a Holger Abeln jim předali klíče.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama